Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.
x
X

ZAPLANUJ SWÓJ SPACER

JESIENNA ODSŁONA SPACEROWNIKA TEATRALNEGO: NIE TYLKO BOGUSŁAWSKI - KALISKIE MIEJSCA TEATRALNE

W niedzielę 22 października w Kaliszu na teatralny spacer śladami Wojciecha Bogusławskiego i nie tylko zaprasza Hubert Michalak. To kolejny spacer z jesiennej odsłony Spacerownika Teatralnego.
 
Uczestnicy spaceru „Nie tylko Bogusławski – kaliskie miejsca teatralne” wyruszą o godzinie 11:30 spod pomnika Adama Asnyka na pl. Kilińskiego. Spacerowicze będą mieli okazję dowiedzieć się o istnieniu wielu miejsc i przestrzeni teatralnych, po których nie pozostał już żaden ślad, ale też usłyszeć historię Domu Aktora, Kolegium Jezuickiego czy Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego. Orientacyjny czas spaceru to około 1,5 h.

Projekt kaliskiego „Spacerownika Teatralnego” realizowany jest przez Instytut Teatralny we współpracy z Kaliskim Towarzystwem Przyjaciół Nauk i Teatrem im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

NIE TYLKO BOGUSŁAWSKI - KALISKIE MIEJSCA TEATRALNE