Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.
x
X

ZAPLANUJ SWÓJ SPACER

JESIENNA ODSŁONA SPACEROWNIKA TEATRALNEGO: TEATRALNY KRAKÓW HELENY MODRZEJEWSKIEJ

Pokonaj jesień spacerowym krokiem! 8 października „Spacerownik Teatralny” po raz kolejny w Krakowie.
 
Na teatralny spacer śladami Heleny Modrzejewskiej zaprasza historyczka teatru Agnieszka Wanicka. To pierwszy spacer z jesiennej odsłony Spacerownika Teatralnego.
Uczestnicy spaceru „Teatralny Kraków Heleny Modrzejewskiej” wyruszą o godzinie 12:00 z ulicy Grodzkiej 22, z miejsca, w którym kiedyś znajdował się dom aktorki. Spacerowicze będą mieli okazję zobaczyć między innymi wnętrza Narodowego Starego Teatru oraz wejść do Salonu Heleny Modrzejewskiej przy ulicy Siennej 5. Pozostałe miejsca leżące na trasie spaceru to dawny „Zakład fotograficzny Walerego Rzewuskiego”, Teatr im. Juliusza Słowackiego i Hotel Pollera. Orientacyjny czas spaceru to około 1,5 h.

Projekt krakowskiego „Spacerownika Teatralnego” realizowany jest przez Instytut Teatralny we współpracy z Fundacją Wspierania Badań nad Życiem i Twórczością Heleny Modrzejewskiej w Krakowie i Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

TEATRALNY KRAKÓW HELENY MODRZEJEWSKIEJ