Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.
x
X

ZAPLANUJ SWÓJ SPACER

OCH-TEATR

ul. Grójecka 65

Och-Teatr to druga scena Krystyny Jandy. Jego siedziba mieści się w budynku byłego kina „Ochota”. Od 2010 roku teatr zaczął grać regularnie, przejmując część repertuaru od Teatru Polonia oraz tworząc własny, kierunkując tę scenę także na scenę muzyczną. Od powstania teatru odbyło się tu wiele koncertów m.in. Marii Peszek, Ani Dąbrowskiej, czy Kazika. Co roku, latem, Och-Teatr zaprasza również na darmowe spektakle plenerowe przy ul. Grójeckiej.
Warszawa: Och-Teatr
- Mamy zamiar robić rzeczy, które - jak myślę - będą bulwersujące od strony i tematu, i sposobu opowiadania.  Jest dużo literatury teatralnej, która okazuje się być bardzo współczesna, tematy wracają - mówiła przed otwarciem nowej sceny Janda.
No i pokazała, co może robić prywatna scena. Darkroom Przemysława Wojcieszka to, jak można przeczytać na stronie teatru, mroczny labirynt, w którym nie wiadomo jak się poruszać. I nigdy nie wiadomo, na co można trafić: kto i w jaki sposób cię wydyma, ani też kogo ty wydymasz i jak…. A w Miss HIV Maciej Kowalewski dotykał problemu osób zarażonych wirusem HIV. Och-Teatr pokazuje też najpopularniejszy spektakl w Polsce – Mayday.
Ostatnio teatr zorganizował akcję społecznościową „Dołóż się do fotela". Koszt wymiany widowni podzielony był między prowadzącą teatr Fundację Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury i widzów Och-Teatru. W ramach podziękowań osoby, które wezmą udział w akcji otrzymali m.in. imienne tabliczki i zaproszenie na pierwszy, przedpremierowy pokaz Marii Callas. Master Class.

CIEKAWE POSTACI

  • Maria Seweryn
  • Krystyna Janda

POWIĄZANE SPACERY

SCENY ALTERNATYWNE.
SUBIEKTYWNY SPACEROWNIK
ARKADIUSZA GRUSZCZYŃSKIEGO
(część I)

Copyright SPACEROWNIK TEATRALNY 2016. All Rights Reserved.

Design by Dominika Naziębły, Łukasz Gosławski. Powered by Wojciech Sowa.